Orient Decor ▾

O nás

Volám sa Zuzana a srdečne Vás vítam na našej stránke. V polovici roku 2011 som urobila rozhodnutie rozlúčiť sa so zamestnaneckou istotou a vydať sa svojou cestou. Prešla som viacerými firmami kde som sa veľa naučila, za čo som veľmi vďačná a všetky poznatky sa snažím využiť aj pri mojej terajšej práci. Život je krátky na to aby sme robili niečo, čo nechceme. Preto robím čo ma baví a čo je mojim snom. Držím sa hesla Billa Gatesa: „Na dosiahnutie cieľa máte jeden život, nie jeden pokus“

Môj sen ma zaviedol k založeniu firmy, prostredníctvom ktorej chcem pomáhať skrášľovať ľuďom domovy a dodávať kvalitné materiály a služby. Môžem tvoriť, vymýšľať a „kreovať“.

Narodená som v znamení blížencov, a taký je aj môj život . Raz „hladko“ raz „obratko“. Na svet sa pozerám srdcom, čo mi spôsobuje veľké dobrodružstvo. Myslím si, že je možné naozaj všetko. Nechávam „plávať“ veci, ktoré nemôžem zmeniť. Som človek s chybami, učím sa dať svojmu životu zmysel. Som rada, že žijem a ako žijem. Milujem svoj život. Napriek všetkým pádom sa vždy postavím na nohy a idem ďalej s vierou a nádejou, že za chvíľu sa znovu usmejem. Mám rada hudbu, ktorá vo mne vyvoláva emóciu a keď si obľúbim skladbu, púšťam si ju stále dookola.

Veľmi sa teším, že ste zavítali do nášho e-shopu. Verím, že si u nás vyberiete a s produktami budete spokojní.

Zuzana

Naše hodnoty:
Spokojnosť zákazníkov

Veľmi nám záleží na tom, aby sme konali v záujme zákazníka a podieľali sa na jeho spokojnosti. Sme proaktívni a spolupráca s nami je bezproblémová. Ponúkame odborné vedomosti a praktické riešenia. Plníme svoje sľuby.

Chápanie ľudí

V Orient Decor s.r.o. stojí za každým rozhodnutím osoba, ktorá pozná konkrétnu situáciu, rozumie potrebám ľudí a je pripravená nájsť vhodné riešenia. Vďaka našej snahe pochopiť ľudí dokážeme premeniť nepriaznivé situácie na priaznivé a pozitívne. Základom našej práce je porozumieť potrebe našich klientov, partnerov, zákazníkov a zamestnancov.

Čestnosť

Naši pracovníci sú čestní a preto sú schopní pracovať u zákazníka samostatne bez dozoru, pričom sú majetok a priestory klienta vrátane cenností chránené. V nárokoch na čestnosť svojich pracovníkov Orient Decor s.r.o. nikdy nedovolí cestu kompromisu. Čestnosť v našom poňatí znamená mimo iného aj otvorenú komunikáciu vrátane práva vyjadriť svoj vlastný názor a poukázať na nedostatky.

Inovácie
Veríme, že vždy existuje lepší spôsob. Podporujeme zmenu a hľadáme príležitosti a možnosti, ktoré prináša. Hľadáme spôsoby ako veci robiť, nie dôvody prečo to nerobiť.

tím

www.orient-decor.sk