Objednávka a kúpa ▾

Objednávka – skladovanie, dodávka

Uskladnenie objednávky

Vzhľadom k obmedzenému počtu skladovacích miest je potrebné dlažbu po doručení odobrať. Objednávky sa bezplatne skladujú týždne po doručení zásielky. V tomto rozmedzí je potrebné objednávku vyzdvihnúť (v prípade objednávky s prepravou, Vám dlažbu odošleme. )
V nasledujúcich dvoch týždňoch vieme Vašu objednávku skladovať 0,50 € + DPH / balenie/ začatý týždeň) Po tomto čase, obmedzená a zásielky neustále prichádzajú, skladovací poplatok je 1€ + DPH /balenie / týždeň . Preto stojí za to prevziať objednávku čo najskôr.

Poplatky za skladovanie:

0 – 14 dní ZADARMO

15 – 30 dní 0,50 € + DPH / balenie / začatý týždeň

Nad 30 dní 1,00 € + DPH / balenie / začatý týždeň

Kde môžem vyzdvihnúť objednávku?

Objednávky sú odovzdávané v našom sklade v Žiline (ul. Juraja Závodského 18, 010 04 Žilina, vopred telefonický dohovor na 0911 67 559.

Preprava – doručenie

V prípade objednania prepravy, bude Vaša objednávka odoslaná prepravnou spoločnosťou. Doba doručenia je 3-5 pracovných dní od nákladky. Preprava je riešená zbernou službou, kde čas na doručenie je dlhší, ale cena za prepravu je výhodná.
Cena prepravy je počítaná vždy na konkrétnu objednávku.

Čo by ste mali mať na pamäti:

ak si neprídete prevziať tovar osobne, ale poveríte prevzatím dodávateľa / známeho / príbuzného, prosíme informujte nás o tom, aby nedošlo k nedorozumeniu.
Taktiež je potrebné mať na pamäti, že dlažba je dosť ťažká a je potrebné prispôsobiť tejto skutočnosti vozidlo, ktoré danú dlažbu bude viezť.

Nákladná preprava

Je dôležité vedieť, že náklady na dopravu NIE sú zahrnuté v cene cementových dlažieb. Cenová ponuka nákladnej prepravy je pri každej objednávke individuálna.